Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Зустріч представників МШДУ із головою Київської обласної військової адміністрації 

Зустріч представників МШДУ із головою Київської обласної військової адміністрації 

25 травня відбулись переговори Міжнародного штабу допомоги українцям із очільником Київської ОВА Русланом Кравченком. Представники Штабу презентували напрацювання по новому проєкту «Розмінування України», а також акцентували на ініціативах «1000 дронів для України» та «Відновлення України». 

Руслан Кравченко у свою чергу розказав проблематику області, потреби та варіанти співпраці з Міжнародним штабом допомоги українцям. А також запропонував кілька міжнародних проєктів, перспективних для МШДУ.

У результаті переговорів домовилися проводити подібні зустрічі регулярно для координації співпраці Штабу з Київською областю.

Голова МШДУ Ганна Крисюк  подякувала Руслану Кравченку за зустріч та всім учасникам, які були присутні: Дмитро Шульмейстер – співзасновник Львівського оборонного кластеру; Віталій Русанов – заступник голови штабу по фандрайзингу і міжнародній співпраці; Коньок Яна  – координаторка проектної діяльності МШДУ; Ярослава Бояркіна – координаторка МШДУ в Київській області; Олексій Полончук – директор фонду Форпост УА та засновник руху vehicles for Ukrainian Guards; Владислав Сенюта – голова БФ «Небо України»; Олександр Киян – координатор напрямку реабілітації та психокорекційної і соціальної роботи МШДУ; Марія Грішина – операційна директорка «Пацієнти України»; Гарник Каранлгцян – голова ГО «Небайдужі громадяни Горенки».

«Дуже приємно бачити в Штабі багато учасників, установ, організацій та фондів із абсолютно різних сфер. Ми впевнені, що така плідна співпраця в різноманітних напрямках допомагає розвивати й відновлювати Україну та наближає нас до перемоги», – підсумувала Ганна Крисюк.