Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Висадження дерев на Донеччині: на території відділу поліції ростимуть фруктові дерева

Висадження дерев на Донеччині: на території відділу поліції ростимуть фруктові дерева

Продовжуючи глобальну екологічну ініціативу «Greening of the Planet», представники Міжнародного штабу допомоги українцям висадили фруктові дерева на Донеччині, на території Дружківського відділу поліції Краматорського РУП.


Висаджували дерева: Ганна Крисюк, голова МШДУ та ініціаторка ініціативи «Greening of the Planet»; Руслан Горяченко, начальник Управління дотримання прав людини Національної поліції України; Юрій Холод, заступник голови львівської обласної ради; Дмитро Кірдяпкін, т.в.о. начальника відділу поліції №1 Краматорського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області, Сергій Сидоров, старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотримання прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Донецькій області).


Делегація прибула на Схід України з гуманітарною допомогою для військових та цивільного населення. І в знак підтримки відбувся обмін Прапорами України зі Сходу та Західної частини країни. Прапор з Донеччини буде передано донорам МШДУ, а Прапор із Заходу символізуватиме мир та спокій.