Продовжуючи глобальну екологічну ініціативу «Greening of the Planet», представники Міжнародного штабу допомоги українцям висадили фруктові дерева на Донеччині, на території Дружківського відділу поліції Краматорського РУП.


Висаджували дерева: Ганна Крисюк, голова МШДУ та ініціаторка ініціативи «Greening of the Planet»; Руслан Горяченко, начальник Управління дотримання прав людини Національної поліції України; Юрій Холод, заступник голови львівської обласної ради; Дмитро Кірдяпкін, т.в.о. начальника відділу поліції №1 Краматорського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області, Сергій Сидоров, старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотримання прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Донецькій області).


Делегація прибула на Схід України з гуманітарною допомогою для військових та цивільного населення. І в знак підтримки відбувся обмін Прапорами України зі Сходу та Західної частини країни. Прапор з Донеччини буде передано донорам МШДУ, а Прапор із Заходу символізуватиме мир та спокій.