Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Встановили рекорд і зібрали кошти на два автомобілі

Встановили рекорд і зібрали кошти на два автомобілі

У Червонограді на Львівщині встановили рекорд України – на відкритті ресторану сучасної української «На Часі» приготували найбільшу паляницю.

Під час заходу зібрали кошти на проєкт «1000 автомобілів свободи» та передали дві автівки на Харківщину та Херсонщину – військові частини А7289 та А4221.

Автомобілі передавали голова МШДУ та генеральний директор Книги світових рекордів Ганна Крисюк, власник компанії «М’ясо Топ» Костянтин Костирко, партнер проєкту Руслан Дяків, координатор ініціативи «1000 автомобілів свободи» Богдан Кисіль, ініціаторка відкриття ресторану «На Часі» Діана Костирко, радник голови Львівської ОВА з питань молодіжної політики Любомир Сопільник.

Довжина унікальної паляниці – 5 метрів. Для виготовлення було використано понад 100 інгредієнтів з усіх регіонів України та витрачено всього 4 хв та 27 сек. Рекордну паляницю відвезуть у табір внутрішньо переміщених осіб.

Соціальною складовою ресторану «На Часі», який організував захід, є допомога ЗСУ – організація заходів для збору коштів задля проєкту «1000 автомобілів свободи».