Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Вручення подяк від Міжнародного штабу допомоги українцям на інвестиційному форумі в Польщі

Вручення подяк від Міжнародного штабу допомоги українцям на інвестиційному форумі в Польщі

Представники Міжнародного штабу допомоги українцям увійшли до складу української делегації на інвестиційному форумі «Invest Cuffs 2023», який проходить 24-25 березня в Кракові (Польща). 

Під час гала вечору голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк разом із представницею МШДУ в Німеччині Оксаною Шоорлеммер вручили подяки координаторці Штабу в Польщі Вероніці Марчук та представникам компанії ALLEGRO за надання допомоги Україні під час війни.

У своєму виступі, Ганна Крисюк зазначила важливість підтримки та сприяння з боку бізнес-спільноти для забезпечення успіху благочинних проєктів, спрямованих на допомогу українцям у час війни. Вона також висловила вдячність за підтримку, яку надає компанія ALLEGRO, яка є важливим партнером Міжнародного штабу допомоги українцям.

Під час заходу учасники української делегації також мали можливість представити власні проекти та зустрітися з потенційними інвесторами з Польщі та інших країн. 

До складу делегації увійшли голова Львівської облради Ірина Гримак, директор «Business Woman Club» Юлія Бичай, генеральний директор журналу «Business Woman» Тетяна Розвадовська, заступниця голови Благодійного фонду «Українські соціальні програми» Марія Чорна, СЕО IT компанії «Trionika» Анастасія Ляшко, голова організації «Nord Haus UA е.V.» Оксана Шоорлеммер, керівниця Київського представництва «DC Privilege» Ярослава Бояркіна, генеральний директор металургійного заводу «Тін Імпекс» Аліна Скоморохова, заступник начальника відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва Львівської обласної ради Мар’яна Кулеба,  виконавчий директор Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” Наталія Савка, співвласник будівельної компанії «Шобелі» Іван Яжинський, CEО «EnergyConsultInvest» Ltd Володимир Купчак, власниця аудиторської компанії Оксана Ткаченко, підприємиця Оксана Нестерова.

Очолила делегацію президентка «Business Woman Club» Ганна Крисюк.