Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Військовому госпіталю Донеччини передали гуманітарну допомогу

Військовому госпіталю Донеччини передали гуманітарну допомогу

Учасники гуманітарної місії МШДУ відвідали військовий госпіталь на Донбасі. Привезли із собою бронежилети від ЛОК та ліки від Асоціаціії українців у Люксембурзі LUkraine.

Обговорили можливості подальшої співпраці, домовились про надання госпіталю медичних нош, розкладних ліжок, інших медикаментів та додаткових бронежилетів для особового складу госпіталю.

Допомогу передали голова Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабош та голова МШДУ Ганна Крисюк.

Нагадаємо, преставники МШДУ вирушили на Донеччину із гуманітарною місією. Передали допомогу для військових бригад 80, 110, 25, 56, 103, військових частин 7383 та 1314, поліції Краматорська та Покровська, а також для військового госпіталю.

У складі делегації голова Штабу Ганна Крисюк, начальник Управління дотримання прав людини Нацполіції України Руслан Горяченко, керівник Львівського оборонного кластеру Дмитро Шульмейстер, партнери Штабу Назар Вербицький та Антон Синяченко і координаторка проєктів МШДУ Яна Коньок.

Особлива подяка Авдіївській міській ВЦА за супровід, а також поліції Дніпропетровської області за допомогу із перевезенням гуманітарних вантажів.