Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Відбулася зустріч із міською владою Бидгоща

Відбулася зустріч із міською владою Бидгоща

Делегація МШДУ провела перемовини з міською владою міста Бидгощ (Польща), зокрема з віце-президентом міста Міхалом Штибелем, уповноваженою з питань співпраці за кордоном Йоанною Затай-рос та головою бидгоського центру громадських організацій Доротою Глаза.

Зустріч присвятили обговоренню таких тем:
🔹налагодження співпраці B2B,
🔹можливість проведення освітніх проєктів в Україні під патронатом місцевої влади в Польщі, зокрема Бидгощу,
🔹надання гуманітарної допомоги
🔹налагодження дружби з українськими містами.

Віце-президент міста Міхал Штибель зазначив, що зараз дуже важливо, щоб всі інші європейські країни розуміли загрозу від росії, обʼєдналися і зробили все можливе для підтримки України.

Ганна Крисюк презентувала Міжнародний штаб допомоги українцям та Business Woman Club і зазначила: «Штаб готовий до співпраці з владою Бидгощу, але перед тим як говорити про відновлення, треба зосередитися на перемозі України». Також пані Ганна запросила місцеву владу до України, щоб зробити презентацію декількох міст для налагодження співробітництва та побратимства.

Василь Чмелюк, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Державного податкового університету, запропонував провести інформаційну акцію для привернення уваги бізнесу, щоб зібрати кошти на відновлення України, зокрема конкретного об’єкту – Державного податкового університету.

Учасники делегації передали вітання від голови Львівської ОВА Максима Козицького та голови Харківської ОВА Олега Синєгубова. Зокрема, координатор МШДУ та радник голови Харківської обласної військової адміністрації Віталій Русанов сказав, що Харківщина відкрита до налагодження дружби і співпраці з польськими містами.

Нагадаємо, у складі делегації Міжнародного штабу допомоги українцям: голова Штабу та президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Державного податкового університету Василь Чмелюк; координатор МШДУ та радник Начальника Харківської обласної військової адміністрації Віталій Русанов і координаторка проєктної діяльності МШДУ та екологічного проєкту «Greening of the Planet» Яна Коньок.