Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Відбулася робоча зустріч із головою Дрогобича та його командою

Відбулася робоча зустріч із головою Дрогобича та його командою

З ініціативи голови Львівської ОВА Максима Козицького, голова МШДУ Ганна Крисюк разом із заступником голови Львівської ОВА Юрієм Бучко та радником голови Харківської ОВА Віталієм Пушкіним завітали до голови Дрогобича – Тараса Кучми з приводу вирішення робочих питань.

Наразі Міжнародним штабом допомоги українцям продовжується налагодження міжнародної співпраці українських й європейських міст у різних напрямках: побратимство, освітньо-культурні проєкти, залучення гуманітарної допомоги до України та ін.

Загалом в Дрогобичі обговорено реалізацію нових міжнародних проєктів у сфері ІТ, питання будівництва, реновації та інших будівельних проєктів для внутрішньо-переміщених осіб.

«Приємно, що наші українські міста мають Євроінтеграційний вектор, впевнено зростають в цьому напрямку та сприяють розвитку України», – подякувала за продуктивну зустріч Ганна Крисюк.

Зазначимо, Міжнародний штаб допомоги українцям тісно співпрацює із Львівською ОВА у сфері українського та міжнародного партнерства, реалізації важливих для цього етапу ініціатив та їхньої імплементації й реального впливу на розвиток країни.