Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Відбулась благодійна вечеря: «Люксембург для України»

Відбулась благодійна вечеря: «Люксембург для України»

У Великому Герцогстві Люксембург відбулась благодійна вечеря для підтримки України: «Luxembourg for Ukraine».

Цього разу організатори «Luxembourg for Ukraine» збирали кошти для закупівлі 4-ох машин швидкої допомоги, які наступного тижня вже планують відправити в Україну та задля закупівлі продуктових наборів для українців (проєкт МШДУ).

На даному заході український шеф-кухар Євген Клопотенко готував для гостей свої ексклюзивні страви. А український митець Олег Шупляк влаштував аукціон картин.

Організатори події – Асоціація українців Люксембургу за підтримки Посольства України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург (за сумісництвом).

Серед партнерів – Міжнародний штаб допомоги українцям, ГО «Інститут культури України» та Міністерства культури України.

Зі словами-зверненнями до гостей заходу звертались дипломати, донори, підприємці та волонтери, які докладають значних зусиль для допомоги Україні та її мешканцям.

Від імені Міжнародного штабу допомоги українцям виступила голова – Ганна Крисюк, яка подякувала Асоціації українців Люксембургу за допомогу нашій державі та передала у якості вдячності два Прапори України з Авдіївки, на якому підписи керівників військових частин та шеврони військових частин, де зараз ведуться бої: «Сьогодні підтримка України є дуже важливою. Люксембург є однією з країн, які найбільше надали допомоги для нашої держави, надіслану та доставлену через наш Штаб. Світ мусить знати реальну ситуацію в Україні. І я не втомлюсь повторювати «дякую» нашим партнерам, донорам та просто небайдужим людям за допомогу».

Також у складі української делегації, які долучились до заходу, – Олег Канівець, міський голова міста Стрий; Анна Любима, керівниця Департаменту міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України та Ігор Дулин, співорганізатор Greening of the Planet у Львівській області й голова ГО «Добро.Дій»; Марина Соботюк, співзасновниця ГО «Інститут культури України»; Ілона Солонин, Почесний консул України в Домініканській Республіці.