Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ПРИБУВАЮТЬ У ПАРИЖ

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ПРИБУВАЮТЬ У ПАРИЖ

1️⃣ Українці, які прибувають до Франції, звертайтесь за адресою в Парижi: 39 rue des Cheminots ( 18ème métro Porte de La Chapelle). Тут спочатку допомагають з нагальними питаннями: житло та їжа. Далі – з оформленням документів для проживання, дозволу на роботу, навчання, право на медичну та фінансову допомогу (protection temporaire).

2️⃣ Щоб отримати право на безкоштовний проїзд в Парижі, вам потрібно показати паспорт. Вам дадуть квиток на цілий день, який дозволяє переміщатись у всіх зонах Парижу, а також дадуть спеціальну картку для проїзду. Тільки для поїздів. Для тих, хто не володіє французською мовою, ось текст, який допоможе отримати квиток:

«Bonjour, Je viens d’Ukraine et je suis une personne déplacée à cause de la guerre. Je voudrais demander la carte provisoire et le coupon de dépannage. Merci”.

3️⃣ Кому терміново потрібен одяг, звертатися за адресою: MJC, 36 boulevard Gallieni, 94130 Nogent-sur-Marne. Понеділок, вівторок, четвер і п’ятниця, з 18.00-20.00 год.

4️⃣ Курси французької мови: Розпочинається запис на мовні курси за адресою: MJCі, 36 boulevard Gallieni, 94130 Nogent-sur-Marne.