Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Українсько-німецьке підприємство з розведення корів може зʼявитися в Дрогобичі

Українсько-німецьке підприємство з розведення корів може зʼявитися в Дрогобичі

Саме таку тезу озвучила учасниця німецької делегації Оксана Шоорлеммер, яка на запрошення президентки Business Woman Club Ганни Крисюк та львівського бізнесмена Костянтина Костирка разом з партнерами відвідала Дрогобич та інші українські міста.

Пані Оксана є представницею компанії «Термомікс» в Північній Німеччині та директоркою представництва журналу Business Woman у Німеччині. Вона прибула разом із Хайнсом Бьозеке, власником фармацевтичної компанії «Löwenaphotheke» німецького міста Шверін.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма презентував гостям можливості міста, його історію та перспективи співпраці. У ході перемовин делегати виокримели основний напрямок для майбутньої співпраці – розведення великої рогатої худоби. Німецькі партнери мають великий досвід у цій сфері та зацікавлені долучитись до розвитку подібних ферм в Україні. Зокрема, запропонували різні варіанти обміну досвідом, проведення стажувань, закупівлю і завезення корів в Україну.

Також пані Оксана Шоорлеммер представила Аграрний і Тваринний Комлекс Brüsewitz та від імені цього підприємства заявила про можливість проведення спільних конференцій та форумів на цю тему, а також залучення міжнародних екпертів, щоб розвивати тваринництво в Україні та підтримувати ті підприємства, які вже в цьому напрямку розвиваються.

До перемовин із міським головою долучилися перший заступник міського голови Дрогобича Ігор Герман, перший заступник голови Солонківської територіальної громади Микола Пущак, львівський бізнесмен і меценат Костянтин Костирко.