Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » «Український борщ єднання» їде до Варшави

«Український борщ єднання» їде до Варшави

13 квітня 2022 року розпочинаємо старт культурного проєкту «Український борщ єднання».

Дійство відбувається у рамках проєкту Міжнародного штабу допомоги українцям разом з Громадською організацією «Інститут культури України».

Стартує кулінарний проєкт з Польщі на запрошення «Товариства Друзів України в Варшаві» й за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. 

Голова ГО «Інститут культури України» Євген Клопотенко та дослідниця традицій української культури, координатор проєкту «Український борщ єднання» Марина Соботюк розпочнуть популяризацію борщу вже о 10:05 год на польському ранковому шоу Dzień Dobry на TVN. 

Потім Євген Клопотенко приготує український борщ для запрошених гостей з бізнесу, української діаспори, дипломатів та всіх охочих в ресторані Urban Taste Ogrodowa 1A (Warszawa). 

Якщо ви у Варшаві і бажаєте відвідати наш захід, просимо зарезервувати столик на сайті ресторану.

Мета нашої команди однодумців – провести благодійні заходи з приготування українського борщу. А також консолідувати необмежене коло українців у світі задля підтримки та гуманітарної допомоги людям, що перебувають на території України. Допомога здійснюватиметься шляхом збору коштів на благодійній основі, за результатом чого відбудеться закупівля повсякденних наборів сухих продуктів для громадян України, що у зв’язку зі збройною агресію російської федерації проти України наразі перебувають на територіях активних бойових дій, а також є внутрішньо переміщеними особами, які тимчасово були змушені покинути свої домівки або переїхати через втрату житла.

Крім того, у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України, під час проведення відповідних заходів здійснюватиметься інформаційна кампанія щодо поширення серед громадськості та іноземних ЗМІ країн Європейського Союзу інформації про збройну агресію російської федерації проти України та її наслідки.