Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » У Словаччині відкрили офіс Міжнародного штабу допомоги українцям

У Словаччині відкрили офіс Міжнародного штабу допомоги українцям

У Словаччині відкрили офіс Міжнародного штабу допомоги українцям

Сьогодні, 9 березня, у Словаччині в місті Спішська Нова Весь свої двері відкрило представництво Міжнародного штабу допомоги українцям в даній країні.

«Ми вибрали для себе три напрямки, згідно з якими ведемо та виконуємо роботу, це — інформаційне висвітлення про реалії війни в Україні, взаємодія з міжнародними ЗМІ; консультаційна та організаційна допомога з логістикою, поселенням та побутом для біженців; організація гуманітарної допомоги медикам, військовим, біженцям з усього світу в Україну та за кордоном. На сьогодні Штаб налічує 205 координаторів із 71 країни світу. Завдяки цьому маємо можливість взаємодіяти з усіма Міністерствами та дозвільними установами як України, так частково й інших країн. Долучайтесь до нашої команди та давайте разом боротись з ворогом!», – ділиться Ганна Крисюк, голова Міжнародного штабу допомоги українцям.

Метою Міжнародного штабу допомоги українцям є налагодження світової комунікації та координації з державними інституціями, дозвільними установами та центрами, медичними закладами, волонтерськими та громадськими організаціями, бізнес-спільнотами задля допомоги біженцям, військовим та цивільному населенню.

Керівницею представництва офісу та кооординатором Штабу у Словаччині є Ольга Семанчакова, спеціаліст в області інвестицій до дорогоцінного каміння та дорогоцінних металів: «Таке досить швидке відкриття представництва вдалося лише за допомогою та участі керівництва міста на самому об’єкті. Велике дякую пану меру Павлову Бекарику та всьому кризовому штабу Spišá Nová Ves за співпрацю з українським народом та готовність допомогти. Також отримали руку допомоги в організації від мера Сміжан Мирослава Сзітова та кризового штабу. Нехай Господь Бог благословить ваші сім’ї за розпростерті обійми та допомогу, і нехай вас ніколи не чіпатиме таке лихо, яке зараз переживають мої земляки».

За збігом обставин відкриття офісу Міжнародного штабу допомоги українцям відбулося в день народження Тараса Шевченка, який був українським письменником, поетом, драматургам, філософом, гуманістом, живописцем та значним представником українського народного народження.

Навіть зараз, через більше, ніж 200 років, в умовах війни в Україні, слова Шевченка не втратили своєї актуальності:


«Борітеся — поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!» (1845)

Адреса офісу: Словаччина, місто Спішська Нова Весь, пл. Штефуніково 10, СНВ.

Години роботи: 8:00 – 20:00 год.

Контактий номер: 0918694136.