Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » У Львові ростимуть «Ліси Перемоги»

У Львові ростимуть «Ліси Перемоги»

Сьогодні, 16 квітня, у День Довкілля, на Львівщині стартував Міжнародний онлайн-марафон із висадження дерев на честь захисників та захисниць України у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet».

Учасники Акції висаджували дерева одночасно у 8-ми областях України і в 13-ти країнах світу. Вони почергово приєднувалися до телемосту і виступали зі словами підтримки наших українських Героїв та віри у нашу перемогу.

З вітальними словами виступили Аніца Джамич – Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні; Володимир Хоманець – Посол України в Тунісі; Андре Йоганнес Хруневал – Надзвичайний і Повноважний Посол ПАР в Україні; Максим Козицький – голова Львівської ОДА; Анатолій Дейнека – начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства; Ростислав Тістик – народний депутат України; Ігор Дулин – співорганізатор проєкту «Озеленення планети» у Львівській області, голова ГО «Добро.Дій».

«Ви знаєте, що у нас війна. Але ми переможемо, бо ми обʼєднані однією ціллю. Ми любимо нашу землю, віримо в наш народ, віримо в нашу перемогу і дбаємо про наше майбутнє. Наше майбутнє саме тут, в Україні. Тому дякую всім, хто долучився. Разом ми робимо добру справу – садимо Ліс перемоги, бо віримо, що вона неодмінно наступить», – виступив Максим Козицький.

Ігор Дулин зазначив: «Сьогоднішня Акція має на меті обʼєднати людей довкола озеленення, привернути увагу до війни в Україні і зібрати кошти на амуніцію для наших воїнів. Щоб підтримати Акцію матеріально, потрібно зайти на сайт ГО «Добро.Дій» і надіслати кошти за вказаними там реквізитами. Кожна гривня має значення. Нехай нам вдасться закупити стільки бронежилетів, скільки ми сьогодні висадили дерев».

Модерацію телемоста проводила ініціаторка екологічного проєкту «Озеленення планети» та президентка Business Woman Club Ганна Крисюк: «Відновлюючи екосистему Землі і обʼєднуючи людей Планети, ми обʼєднуємо цілий світ, привертаємо увагу до України і показуємо, що насправді відбувається в Україні. Нам потрібно консолідувати зусилля заради перемоги. Бо це не тільки наша війна, а й війна цілого світу. Обʼєднуємо людей, підтримуємо наших захисників і віримо у нашу перемогу».

«Ліси перемоги» – це символ нашої незламності та беззаперечної поваги до кожного, хто боронить Україну.

Організатори: ГО «Добро.Дій», Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Львівська обласна державна адміністрація за підтримки глобальної екологічної ініціативи «Greening of the Planet».