Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Тимчасовий прихисток в Болгарії

Тимчасовий прихисток в Болгарії

На даний момент будь-який громадянин України може подати добровільну заяву про надання статусу тимчасового прихистку тільки в Державній агенції у справах біженців.

Їх команди матимуть виїзні робочі місця в Єдиному кризовому центрі в Морському порту, де кожної середи і четверга з 10 год до 16 год можна подати і отримати необхідні документи, що підтверджують статус.

Очікується, що в найближчі декілька днів будуть відкриті тимчасові пункти МВС, які також здійснюватимуть послуги надання статусу тимчасового прихистку. Передбачені для цієї мети пункти знаходяться в 6 (шести) поліцейських відділках Міністерства внутрішніх справ на території Бургасської області: Перший поліцейський відділок і П’ятий поліцейський відділок у Бургасі, Поліцейський відділок-Несебр, Поліцейський відділок-Поморіє, Поліцейський відділок-Созополь, Поліцейський Відділок-Приморско. Такий тимчасовий пункт буде відкритий також і на території морського порту.

У Болгарії закликають усіх громадян України дочекатися відкриття тимчасових пунктів пропуску в районних відділеннях МВС, що дозволить уникнути скупчення людей і надмірного очікування.