Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Чергові автомобілі свободи доставлено на передову військовим

Чергові автомобілі свободи доставлено на передову військовим

Делегація Міжнародного штабу допомоги українцям передала автомобілі та гуманітарну допомогу для 80-ї окремої десантно-штурмової бригади та 14-ї танкової бригади.

Машини передані у межах проєкту «1000 автомобілів свободи», який ініційований та організований головою Львівської ОВА Максимом Козицьким та головою ГО «Добро.Дій» Ігорем Дулиним за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям та Львівського оборонного кластеру.

  • 80-та окрема десантно-штурмова бригада отримала одне авто від CEO Club Ukraine та ще одне від КМ дизайн студії «Koshulynskyy&Mayer». Автомобілі укомплекували бронежилетами від Львівського оборонного кластеру, мʼясними наборами від ТзОВ «Торговий Дім «Галицька свіжина», запасами води, продуктовими наборами від МШДУ та солодощами від ТМ «Степанків».
  • 14-тій танковій бригаді передали автомобіль від Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Авто також укомплектували бронежилетами ЛОК та солодощами ТМ Степанків.

Військові щиро дякували за надану допомогу і підкреслили, що кожен подібний вантаж наближає нашу перемогу та рятує життя.

Допомогу передавали голова Штабу та президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, керівник Львівського оборонного кластеру Дмитро Шульмейстер, представник торгового дому «Галицька свіжина» Костянтин Костирко, кординаторка проєктів МШДУ Яна Коньок, представник Львівського оборонного кластеру Кирил Новіков, партнери Штабу Костянтин Сліпченко, Богдан Кисіль і Руслан Дяків.

Ми дякуємо всім, хто долучився до збору коштів на автомобілі свободи: CEO Club Ukraine, ТзОВ «Торговий дім «Галицька свіжина», Львівський оборонний кластер, пекарня «Ваш Лаваш», Business Woman CLub, компанії «Sombra», «FloorBest», «Evergreen», капелан Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Тарас Михальчук, Львівська ОВА, КМ дизайн студія «Koshulynskyy&Mayer».