Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » ТППУ допомагає консолідувати зусилля міжнародних партнерів для передачі гуманітарних вантажів

ТППУ допомагає консолідувати зусилля міжнародних партнерів для передачі гуманітарних вантажів

До Міжнародного штабу допомоги українцям входять представники Торгово-промислової палати України (ТППУ), зокрема президент Палати Геннадій Чижиков та куратор із гуманітарної допомоги Анна Любима.

«Торгово-промислова плата України розуміє своє зачення у таких ситуаціях. Ми можемо робити багато речей, можемо продавати, експортувати, проводити великі заходи, але в такі часи для нас дуже важливо обʼєднати всіх: наших партнерів з-за кордону, наші регіональні палати для того, щоб бути корисними, тим кому це зараз необхідно» – сказав Геннадій Чижиков на загальній нараді нашого Штабу.

Пан Геннадій поділився змінами в роботі ТППУ, зокрема розповів як Палата обʼєднує міжнародний бізнес для надання допомоги Україні під час війни, як підтримує підприємців. 

Так, ТППУ вперше пішла на безпрецедентний крок: на офіційному сайті було розміщено загальний офіційний лист ТПП України щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили). Його може використовувати кожен, кого це стосується.

Геннадій Чижиков коментує: «Війна – це форсмажор. Будь-який підприємець може завантажити на сайті лист із моїм підписом, який підтверджує, що теперішні обствини є обставинами непереборної сили. Проте, я закликаю всіх підприємців не чекати моменту, коли це знадобиться, а повідомити завчасно своїх партнерів в Україні і за кордоном про нявні труднощі з веденням бізнесу».

Дякуємо Торгово-промисловій палаті України та її представникам, які допомагають нашому Штабу та всім українцям у цей непростий час. Разом до перемоги!