Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Стартував проєкт «Відновлення України» у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи

Стартував проєкт «Відновлення України» у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи

У межах проєкту «Відновлення України» з ініцативи голови Львівської ОВА Максима Козицького та Міжнародного штабу допомоги українцям розпочалась реконструкція першого обʼєкту. Ним став Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи у місті Винники (Львівщина).

Розпочалось відновлення одного поверху реабілітаційного відділення цієї лікарні, яке взяв на себе Міжнародний штаб допомоги українцям із запрошенням до кооперації представників бізнесу та громадськості.

Зокрема, кілька палат зголосилися відремонтувати міжнародний бізнес-клуб Business Woman Club, очільниця Українсько-німецького культурного центру «Січ» та представниця компанії «Термомікс» в Північній Німеччині Оксана Шоорлеммер, кондитерська «Степанків» та ряд меценатів і бізнесменів.

Нещодавно до госпіталю, де вже розпочався ремонт реабілітаційного відділення, завітала делегація бізнесменів з Німеччини: пані Оксана Шоорлеммер та Хайнс Бьозеке, власник фармацевтичної компанії «Löwenaphotheke» міста Шверін. Гості оглянули приміщення разом із генеральним директором госпіталю Максимом Прикупенком.

«Із допомогою Міжнародного штабу допомоги українцям і залучених партнерів ми плануємо відремонтувати один поверх реабілітаційного відділення для наших захисників. Це будуть не звичайні палати, а тематичні із спеціальною технікою та книгами для саморозвитку, щоб наші пацієнти якомога швидше відновлювалися та поверталися до звичного життя», – прокоментував пан Максимом Прикупенко.

Гості передали лікарні гуманітарну допомогу від Українсько-німецького культурного центру «Січ» та солодощі від ТМ «Степанків», а також обговорили можливості подальшої співпраці. Перша палата реабілітаційного відділення буде відремонтована за кошти, надані пані Оксаною Шоорлеммер.