Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Стартувала чергова поїздка представників МШДУ на Схід України

Стартувала чергова поїздка представників МШДУ на Схід України

Розпочалась третя гуманітарна місія у рамках діяльності Міжнародного штабу допомоги українцям та проєкту «1000 автомобілів свободи», що ініційований та організований головою Львівської ОВА Максимом Козицьким та керівником ГО «Добро.Дій» Ігорем Дулиним за підтримки МШДУ та ЛОКу.

Участь у поїздці взяли голова Штабу Ганна Крисюк, начальник Управління дотримання прав людини Нацполіції України Руслан Горяченко, керівник Львівського оборонного кластеру Дмитро Шульмейстер, партнери Штабу Назар Вербицький та Антон Синяченко і координаторка проєктів МШДУ Яна Коньок.

У складі переданого гуманітарного вантажу – бронежилети від ЛОК (Львівський оборонний кластер), тактичні аптечки від Львівського гуманітарного хабу та продуктові набори від МШДУ.

Допомогу отримали Авдіївські військові частини 1314, 110, 56 та 25.

Вантаж прийняли очільник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш та його заступник Сергій Легенький. Вони подякували за надану допомогу і сказали, що такі візити піднімають бойовий дух і надихають боротися далі.

Дмитро Шульмейстер зазначив: “Львівський оборонний кластер не тільки виготовляє якісні бронежилети, а й долучається до інших ініціатив гуманітарної допомоги. Ми всі наполегливо працюємо, щоб підтримати наших захисників і захисниць, надати їм якісну амуніцію та всю іншу необхідну допомогу”.

Голова Штабу Ганна Крисюк вважає, що духовний захист і підтримка зараз важливі для наших воїнів, так само як хороша амуніція, тому разом із бронежилетами подарувала їм висвячені вервички.

104-й день війни – багато хто, вже втомився, хтось звик до війни, але не наші партнери та донори, які продовжують надавати необхідну підтримку і невтомно шукають якомога більше можливостей допомогти Україні та українцям.