Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Розпочалась ділова місія МШДУ в Греції

Розпочалась ділова місія МШДУ в Греції

Відбувся офіційний візит представників МШДУ спільно з міською владою Дрогобича до міста Катеріні.

У складі української делегації голова Міжнародного штабу допомоги українцям та президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник міського голови Дрогобича з гуманітарних та соціальних питань Андрій Ковч, партнер МШДУ та представник мережі «Галицька Свіжина» Костянтин Костирко та президентка Асоціації дитячого та молодіжного туризму України Міла Стаучан.

Учасники делегації зустрілись із міським головою грецького міста Катеріні паном Кукодімосом Константиносом та представниками різних сфер бізнесу.

У ході зустрічі презентували діяльність Міжнародного штабу допомоги українцям, подякували за допомогу Дрогобичу, яку надало місто Катеріні та представили можливості співпраці з партнером Штабу «Галицька свіжина».

Міські голови Дрогобича і Катеріні вже співпрацювали у гуманітарному напрямку, а тепер готуються офіційно встановити побратимство та підписати меморандум.

Тарас Кучма подякував за підтримку: «Катеріні перше місто в Греції, яке дало допомогу Дрогобичу. Нам дуже приємно розвивати ці взаємовідносини. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в гуманітарному напрямку, а також у сфері бізнесу та туризму». Пан Тарас запросив міського голову Катеріні відвідати Дрогобич, на що він радо погодився.

Крім того, сторони обговорили можливості оздоровлення дітей з України. Уже є певні напрацювання у цьому напрямку: прямо зараз у Греції на оздоровленні перебуває група дітей із Ірпеня та Бучі.

Посадовці із Дрогобича наголошують, що мета їхнього візиту — не лише подякувати за вже надану допомогу, а й розширювати коло партнерів та прихильників України, які й надалі допомагатимуть українському народу в протистоянні з російським загарбником.

Ганна Крисюк наголосила: «Сьогодні дуже важливо обʼєднувати зусилля бізнесу. Презентуючи МШДУ, ми також презентували Business Woman Club та новий випуск міжнародного глянцю Business Woman під назвою “Support Ukraine”. Приємно, що вже є зацікавлені жінки в консолідації зусиль для допомоги Україні, але все починаємо з висадки дерев».

Візит тільки розпочався. Протягом наступних трьох днів заплановані зустрічі з депутатами, представниками кількох компаній, візити до підприємств, закладів для оздоровлення дітей та висадження дерев у рамках глобальної екоініціативи Greening of the Planet.