Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Ранковий бізнес-сніданок для Business Woman Club із керівницею програми USAID

Ранковий бізнес-сніданок для Business Woman Club із керівницею програми USAID

Сьогодні у Львові відбулася зустріч, присвячена можливостям співпраці жінок у бізнесі за грантовими програмами USAID.

Про найкращі закордонні практики ведення проєктів, способи їхньої імплементації в Україні та характерні особливості розповіла голова програми USAID «Конкурентноспроможна економіка України» Олеся Вольська-Залуська.

Екпертка у сфері бізнесу, економіки та експорту поділилася із учасницями зустрічі основними принципами грантової програми, розповіла про попередній досвід, визначила актуальні проблеми сучасного стану економіки України. Під час активного діалогу бізнес-леді змогли дізнатися відповіді на свої запитання стосовно розвитку жіночого бізнесу та його майбутнього потенціалу.

У ході обговорення учасниці разом зі спікерами обговорили розвиток жіночих стартапів, сьогоденні проблеми та способи їх вирішення, нюанси та доцільність релокації бізнесу.

Анна Гладштейн висвітлила юридичні особливості програми, поділилася статистичними даними щодо впливу пандемії та військових дій на процеси жіночого бізнесу.

«За 4 роки, які ми уже працюємо, кожен член команди набув цінного досвіду, програма стала більш окресленою та відомою — і це дає шанс діяти більш сильно та потужно. На сьогодні ситуація вимагає саме таких: швидких та масивних дій» — прокоментувала Олеся Вольська-Залуська.

Президентка Business Woman Club, голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк подякувала гостям та зазначила, що партнерство BWC із USAID є пріоритетним напрямком діяльності у цьому році: «У нас багато напрямків, і, об’єднавши зусилля, ми здатні зробити багато чого для жінок у сфері бізнесу, жінок-лідерок. Синергія — наш головний інструмент».

До бізнес-сніданку долучилися представники USAID, генеральний директор металургійного заводу ТінІмпекс Аліна Скоморохова, екс-голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, керівниця приватного дошкільного закладу у місті Львів Ярина Манько, магістр ділового адміністрування Лілія Кравченко, власники косметологічної компанії «Весна», директор Business Woman Club Юлія Бичай, генеральний директор журналу Business Woman Тетяна Розвадовська, випусковий редактор журналу Business Woman Анастасія Старченко.