Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Проєктна діяльність Штабу

Проєктна діяльність Штабу

«1000 дронів для України»

Проєкт «1000 дронів для України» ініціювали Міжнародний штаб допомоги українцям та ГО “Dignitas” за підтримки Львівської та Донецької військових адміністрацій. Передача розвідувальних апаратів буде здійснюватися в рамках гуманітарних місій МШДУ на передову до Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської областей.

«Продуктові набори для українців»

Міжнародний штаб допомоги українцям ініціював проєкт “Продуктові набори для українців”, у межах якого організатори разом із донорами та партнерами закуповують продукти харчування, формують набори та передають їх цивільним, які постраждали від війни, та військовим.

«1000 автомобілів свободи»

Голова Львівської ОВА Максим Козицький та голова ГО “Добро.Дій” Ігор Дулин за підтримки МШДУ ініціювали проєкт «1000 автомобілів свободи». Мета проєкту – закупити 1000 повнопривідних автівок  для військових і гуманітарних цілей. Кожен автомобіль комплектується амуніцією, тактикою, засобами гігієни, продуктовими наборами, аптечками тощо.

«100 пожежних авто для України»

Проєкт ініційований БФ «Озеленення України» та Міжнародним штабом допомоги українцям за співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Державним агентством лісових ресурсів України. Протягом 3-х років буде організовано закупівлю і передачу 100 пожежних машин для порятунку життя людей та природи й лісових масивів.

«Тактична медицина для українців»

Міжнародний штаб допомоги українцям ініціював Освітньо-практичний курс із навчання тактичної медицини та надання першої медичної допомоги.

ОСНОВНА МЕТА ПРОЄКТУ: набуття професійних навичок, надання першої медичної допомоги під час бойових дій та надзвичайних ситуацій.

«Відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України»

Проєкт ініційовано головою Львівської ОДА Максимом Козицьким та головою Міжнародного штабу допомоги українцям Ганною Крисюк за участі партнерів, донорів, фірм, підприємців, громадських організацій та ЗМІ у тісній співпраці з генеральним директором КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн й репресованих ім.Ю.Липи» Максимом Прикупенком.