Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Продовження співпраці БФ Dignitas з Донецькою ОВА

Продовження співпраці БФ Dignitas з Донецькою ОВА

У рамках візиту на Донеччину голова БФ Dignitas Люба Шипович з колегами провела робочу зустріч із головою Донецької ОВА Павлом Кириленком, де деталізували співпрацю в межах  проєкту «1000 дронів для України», ініційованого Міжнародним штабом допомоги українцям (Ганна Крисюк) та ГО “Dignitas” (Люба Шипович, Марія Берлінська) за підтримки Львівської (Максим Козицький) та Донецької (Павло Кириленко) обласних військових адміністрацій.

Обговорили поточну ситуацію на фронті, куди і кому найбільше потрібні дрони, наскільки важливо передавати пристрої тим, хто пройшов спеціальне навчання, а також координувати діяльність усіх організаторів та партнерів, щоб дрони дійсно сприяли перемозі і були там, де найбільш необхідні. 

До слова, 150-й дрон проєкту в цей час передали на фронт. Пристрій придбали за кошти редактора «Наших грошей» Юрія Ніколова, який пожертвував свою нагороду від фонду Svenska Dagbladet за розслідування щодо закупівель харчів Міністерством оборони.

Долучитись до збору коштів на дрони може кожен, задонативши за посиланням https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22token%22:%2258a6e1c23c9470efdc00e348e11b6ea09sp34wb0%22%7D.

А тим часом організатори «1000 дронів для України» готуються до 13 гуманітарної місії МШДУ на передову. Тож вкрай важливо скооперувати зусилля, щоб дронів було якомога більше та наші захисники мали «очі» для успішного контрнаступу.