Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Про стан та потреби Сумщини розповів голова ОВА Дмитро Живицький

Про стан та потреби Сумщини розповів голова ОВА Дмитро Живицький

У місті Тростянець складна гуманітарна ситуація. Місто окуповане, розграбоване. Російські мародери винесли все з аптек, магазинів та банкоматів.

«Не випускають людей на вулицю, заблокували станцію екстреної медичної допомоги, знищили автомобілі ритуально-поховальної служби».

Місто Лебедин залишається без електрики, води. Населений пункт заблоковано, туди неможливо доставити продукти харчування.


«Скидають бомби на житлові квартали, на всю критичну інфраструктуру, на продовольчі склади, свиноферми, склади із будівельними матеріалами, щоб після обстрілів люди не могли вставити вікна та відновити якісь помешкання».


Практично всі міста перебувають в облозі. До того, як почалися зелені коридори, ліки та іншу гумдопомогу довелося завозити підпільно лісами: «Це були окремі спецоперації, аби підпільно провезти, до прикладу, комплектуючі обладнання для гемодіалізу…».


«Ризикуючи життям, водії та волонтери привозять все необхідне для потреб області, але цього недостатньо. Звичайно, це медикаменти, бронежилети, каски…»

Потрібна допомога у вигляді:

  • тепловізорів;
  • ліків та медичного обладнання (систем для крапельниць, знеболювального, заспокійливого, протизапального, антибіотиків та ін).
  • засобів особистої гігієни;
  • усього, що стосується інсулінозалежних людей, осіб із онкологією та серцево-судинними захворюваннями.