Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Представники МШДУ зустрілися з очільниками німецьких міст

Представники МШДУ зустрілися з очільниками німецьких міст

Учасники ділової місії МШДУ провели дві зустрічі з керівниками міст Шверін, Штернберг та Вайтендорф.

Перша зустріч відбулась у Шверінському замку із заступником речника Шверіна Крістіаном Андерсом. Він подякував делегації за візит, показав, де в замку відбувалися основні засідання та приймалися закони.

Друга зустріч пройшла з бургомістром міста Штернберг Арміном Таубенхаймом та пані бургомістром Вайтендорфу Манею Будденхаген.

У складі української делегації: Ганна Крисюк – президентка Business Woman Club, голова МШДУ; Василь Чмелюк – в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Державного податкового університету; Андрій Ковч – заступник міського голови Дрогобича; Віталій Русанов – представник ТПП України за кордоном, радник Начальника Харківської обласної військової адміністрації; Яна Коньок – координаторка проєктної діяльності МШДУ та екологічного проєкту «Greening of the Planet».

Ганна Крисюк традиційно презентувала Міжнародний штаб допомоги українцям та акцентувала увагу на 4-х основних напрямках роботи Штабу та актуальних потребах України.

«Передаємо вітання від голови Львівської ОВА Максима Козицького і його запрошення установлювати дружні відносини із містами Львівщини, —зазначила пані Ганна та додала, —Україна зараз відстоює цінності всього Західного демократичного світу і платить за них дуже високу ціну, щодня втрачаючи кращих синів і дочок. Ми прагнемо стати повноправними членами Європейського Союзу і сподіваємося на вашу потужну підтримку».

Про Харків та область розповів Віталій Русанов, а також перезентував можливості співпраці з Торгово-промисловою палатою України.

Андрій Ковч запросив очільників німецьких міст до співпраці з Дрогобичем (Львівська область) та загалом із Україною.

Не оминули і тему освіти: Василь Чмелюк представив Державний податковий університет у Ірпені та закликав до налагодження міжуніверситетських взаємин із Німеччиною для розвитку освіти і науки та для підтримки українських студентів.

Українська делегація запросила бургомістрів відвідати Україну та долучитися до чотирьох основних напрямків роботи МШДУ. Нагадаємо, діяльність МШДУ наразі сфокусована на таких проєктах: “Продуктові набори для українців”, “Тактична медицина для українців”, “1000 автомобілів свободи” та “Відновлення України”.

Наприкінці зустрічі представники МШДУ разом із бургомістрами висадили дерево миру у рамках глобальної екоініціативи Greening of the Planet. До висадження долучилися українці, що знайшли прихисток у Німеччині.