Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Понад 20 тон продуктів харчування, 40 генераторів та інший інвентар для Донеччини

Понад 20 тон продуктів харчування, 40 генераторів та інший інвентар для Донеччини

Благодійний фонд “Небо України” у рамках 11 гуманітарної місії передав гуманітарну допомогу Донецький ОВА та жителям прифронтової зони.

Голова фонду Владислав Сенюта зазначив: “Ми налагодили співпрацю з Міжнародним штабом допомоги українцям, тож плануємо постійно долучатися до подібних гуманітарних місій, надавати необхідну допомогу для збереження життя військових і цивільних та наближенням нашої перемоги”. 

Очільник Донецької ОВА Павло Кириленко подякував за надану допомогу й пояснив, що потреби в продуктах харчування наразі практично закриті, але все ж у теперішній ситуації важливо мати резерв. Особливо дякував благодійному фонду “Небо України” за генератори, які справді необхідні, особливо у прифронтових селах і містечках для забезпечення альтернативного опалення та електропостачання. 

Під час 11 гуманітарної місії МШДУ на передову також відправлено автомобілі свободи, дрони у межах нового проєкту “1000 дронів для України”, продуктові набори, паски, генератори, засоби гігієни, ліки та інший гуманітарний вантаж.

Голова МШДУ Ганна Крисюк дякує всім партнерам цієї місії: БФ “Небо України”, Forpost fund, ГО “МОЖУ”, Аліна Скоморохова, Dignitas fund, KSE Foundation, Тимофій Милованов, Vision club, ГО “Інститут культури України”, Євген Клопотенко, Марина Соботюк, БФ “Озеленення України”, Business Woman Club, мережа АЗК “ОККО”, Biscottі, Львівський гуманітарний хаб, БФ “Сильні разом 2023”, Юрій Візняк, ГО  “Нескорені”, Львівська обласна військова адміністрація, ТОВ «Елко Украіна», ААК, Дмитро Шульмейстер, Львівський оборонний кластер та CEO Club Ukraine. 

Окрема подяка мережі АЗК “ОККО”, яка забезпечила гуманітарну місію пальним.