Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Поліції Донеччини передано гуманітарну допомогу

Поліції Донеччини передано гуманітарну допомогу

Доставлено та передано гуманітарну допомогу Головному відділенню Національної поліції в Донецькій області й перенаправлено в Краматорський РУП, Дружківський ВП та Покровське РУП.

Представникам Національної поліції передали військову амуніцію, тактику, одяг, ліки, продукти харчування.

Організувати гуманітарну допомогу вдалось за ініціативи Міжнародного штабу допомоги українцям, Львівської ВЦА й Національної поліції України за підтримки донорів з Німеччини, Люксембургу, Польщі, Словенії, Словаччини та інших країн. Амуніція передана від Асоціації українців у Люксембурзі «LUkrainians» та Львівського оборонного кластеру.

Передача вантажів військовим відбулась за присутності голови МШДУ Ганни Крисюк, заступника голови Львівської обласної ради Юрія Холода, начальника Управління дотримання прав людини Національної поліції України Руслана Горяченко.

«Це дуже цінна допомога від наших друзів, враховуючи блокування окупантами гуманітарних вантажів від міжнародних та українських організацій, фондів! Хочу побажати нам всім єднання, стійкості та взаєморозуміння», – дякує Руслан Горяченко.

Ганна Крисюк у відповідь подякувала всім захисникам та захисницям України за відданість і жертовність задля миру й спокою у державі.

Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) — це світове об’єднання благодійних фондів, організацій, бізнес-спільнот, ЗМІ, державних органів влади, торгових палат з 80 країн світу.