Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Підсумки 11 гуманітарної місії МШДУ на передову

Підсумки 11 гуманітарної місії МШДУ на передову

Напередодні Великодня, 11-12 квітня, представники Міжнародного штабу допомоги українцям разом із парнерами відвідали Харківську та Донецьку області, щоб передати гуманітарні вантажі та морально підтримати наших захисників і захисниць.

У десяту гуманітарну місію вирушили Ганна Крисюк, Люба Шипович, Кирило Новіков, Вікторія Точек, Роман Марущенко, Олександр Мейєрс, Марія Гришина, Дорощук Володимир, Степан Негода, Владислав Сенюта та Євген Шкарупа.

Учасники місії передали наступне:

  • 62 дрони від Львівського оборонного кластеру, Dignitas fund, KSE Foundation, Львівської ОВА, ТОВ «Елко Украіна» в межах проєкту “1000 дронів для України”
  • 4 автомобілі свободи від Forpost Fund та 1 авто від ГО “МОЖУ” в рамках проєкту “1000 автомобілів свободи”
  • продуктові набори від МШДУ, Vision club, ГО “Інститут культури України”, Євген Клопотенко, Марина Соботюк, БФ “Озеленення України”, Business Woman Club
  • генератори від БФ “Небо України” та ТОВ «Елко Украіна»
  • Великодні пасочки від ГО “МОЖУ”, ГО “Нескорені” та Business Woman Club
  • інші гуманітарні вантажі для деокупованих територій Харківщини, Донеччини, Дружківки, Костянтинівки та Авдіївки.

“Дуже приємно, що 10 квітня ми презентували нову ініціативу спільно з Dignitas Fund за підтримки Львівської та Донецької ОВА “1000 дронів для України” і відразу відправили на фронт перших 62 дрони. Це новий для нас напрям, але завдяки експертності Люби Шипович та Марії Берлінської, ми у співпраці з донорами і партнерами сподіваємось якнайшвидше його реалізувати та закупити й передати нашим захисникам навіть більше ніж запланували. Бо ці розвідувальні технології бережуть життя наших найкращих людей”, – сказала голова МШДУ Ганна Крисюк та закликала долучатися до проєкту 1000 дронів для України.

Голова Донецької ОВА Павло Кириленко подякував всім донорам і партнерам, які прибули на передову в переддень Великодніх свят. А також подякував голові Львівської ОВА Максиму Козицькому за постійну підтримку та допомогу. Акцентував увагу на найнеобхіднішому: дрони, автомобілі, генератори, ліки. 

Партнери цієї місії: БФ “Небо України”, Forpost fund, ГО “МОЖУ”, Аліна Скоморохова, Dignitas fund, KSE Foundation, Тимофій Милованов, Vision club, ГО “Інститут культури України”, Євген Клопотенко, Марина Соботюк, БФ “Озеленення України”, Business Woman Club, Biscottі, Львівський гуманітарний хаб, БФ “Сильні разом 2023”, Юрій Візняк, ГО  “Нескорені”, Львівська обласна військова адміністрація, ТОВ «Елко Украіна», ААК, Дмитро Шульмейстер, Львівський оборонний кластер та CEO Club Ukraine. 

Окрема подяка мережі АЗК “ОККО” за те, що забезпечили пальним одинадцяту гуманітарну місію МШДУ.

Відео від волонтера ГО “Дія” https://vm.tiktok.com/ZMYtEQ8Sh/