Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Перших 15 автомобілів свободи відправлено на Схід

Перших 15 автомобілів свободи відправлено на Схід

Організатори та партнери проєкту «1000 автомобілів свободи» відправили на Схід України перших 15 одиниць. Автомобілі не були «порожніми». Їх наповнили 122-ма бронежилетами: 100 штук від Львівського оборонного кластеру, 22 – від Асоціації українців в Люксембурзі «LUkraine» та військовими аптечками. 

Швидкі й маневрені пікапи й місткі мікроавтобуси використовуватимуть для евакуації людей, перевезення поранених та гуманітарних вантажів, а після перемоги України – для розмінування, патрулювання державного кордону та відбудови. 

Освятив автомобілі в добру путь капелан Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла – отець Тарас Михальчук. 

Проєкт ініціювали Львівська обласна військова адміністрація, «ГО Добро.Дій» та «West Ukrainian Business Club» за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям.  

«Усі транспортні засоби перевірили та перефарбували. Укомплектовані гуманітарною допомогою та бронежилетами, поїдуть вони військовим адміністраціям, поліції та прикордонникам у Донецькій, Луганській та Харківській областях», – розповів голова Львівської ОВА Максим Козицький. 

Ігор Дулин, власник «Ваш Лаваш» додав: «Два автомобілі вже поїхало кілька днів тому, завдяки титанічним зусиллям заступника голови Львівської ОВА Юрія Холода і ще 5 авто знаходяться в стадії ремонту і пофарбування. Такий потужний старт нашого амбітного проєкту і віра в те, що саме ці авто наблизять нас до перемоги». 

«Консолідація зусиль та їх об’єднання допоможе швидше наблизити нашу перемогу над російським ворогом. Перемогу нашої країни, перемогу демократії та людських цінностей. І зараз саме той час, коли допомогти може кожен», – звернулась Ганна Крисюк, голова МШДУ. 

Відправка автомобілів відбулась також  за присутності й інших партнерів: донора Віктора Чеха, співзасновника «Sombra»; представників «Ваш Лаваш», який також є донором; начальника Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександра Тіщенко, який допоміг із супроводом й надав аптечки для військових; представників Львівського оборонного кластеру й Харківського заводу засобів індивідуального захисту та ін..  Організаційну допомогу надав заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко.