Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Перша сотня дронів уже на передовій

Перша сотня дронів уже на передовій

У День Європи на Донбас передано 100-й дрон у рамках 12 гуманітарної місії Міжнародного штабу допомоги українцям та проєкту “1000 дронів для України”, ініційованого МШДУ та Dignitas fund, Любою Шипович, Марією Берлінською за підтримки Львівської та Донецької ОВА.

Сотий дрон передали від Міжнародного Обʼєднання Жінок-Українок, які збирали кошти під час Акції з висадження дерев Greening of the Planet та власних благодійних заходів.

Учасники гуманітарної місії всього передавали три дрони:

  • 99-й дрон від благодійного фонду “Небо України” для захисників Авдіївки
  • 100-й – від ГО “МОЖУ” для 93-ї бригади Холодний Яр, яка зараз боронить Україну на бахмутському напрямку
  • 101-й – від БО «Благодійний фонд «ТАПС» для Головного Управління Національної Поліції в Донецькій області

Крім того, були передані автомобілі від Forpost fund та гуманітарний вантаж (продукти харчування, тактична медицина, засоби гігієни тощо) від Міжнародного штабу допомоги українцям, ГО “Дія”, Business Woman Pro Canada, Надії Яшан.

Передача відбулась за участі голови Донецької ОВА Павла Кириленка. Зустріч розпочали з покладання квітів до меморіалу в памʼять про загиблих за Україну.

Павло Кириленко вкотре дякував за постійну підтримку та щомісячні гуманітарні місії, які не тільки допомагають закривати військові та гуманітарні потреби, а й неабияк підіймають бойовий дух.

Голова МШДУ Ганна Крисюк передала вітання від голови Львівської ОВА Максима Козицького та від благодійного фонду Dignitas й додала: “Ми повинні якомога швидше реалізувати проєкт “1000 дронів для України”, що ініційований МШДУ та Dignitas fund Любою Шипович, Марією Берлінською за підтримки Львівської та Донецької ОВА. Оскільки кожен дрон може врятувати десятки життів наших захисників. Це саме той шлях, що наближає нас до перемоги ціною техніки, а не людських життів. Тому дякую всім партнерам, які вже долучилися до проєкту і забрали першу сотню дронів”.

Очолила гуманітарну місію голова МШДУ Ганна Крисюк. Вона подякувала голові Донецької ОВА Павлу Кириленку за співпрацю й гостинність, а також всій команді партнерів, які долучилися до місії: Владислав Сенюта, Олексій Полончук, Антон Полончук, Марія Чорна, Дмитро Шульмейстер, Романов Владислав та Володимир Дорощук.

Разом до перемоги!