Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Нова партія рятувальних автомобілів з Люксембургу для ДСНС України

Нова партія рятувальних автомобілів з Люксембургу для ДСНС України

13 березня асоціація українців Люксембургу, LUkraine asbl, передала ДСНС України нову партію рятувальних автомобілів – 5 пожежних машин та 2 карети швидкої допомоги.

Одна із пожежних машин була закуплена фондом С. Вакарчука. 

Ця передача відбулася в рамках міжнародної фандрайзингової кампанії UKRAINE IS CALLING, що була запущена  Асоціацією у жовтні 2022 року.

До передачі автомобілів долучився відомий український співак, шоумен та волонтер Володимир Дантес, який став амбасадором проєкту Ukraine is calling. 

Також участь у заході взяли Сергій Крук – голова ДСНС України, Роман Примуш – заступник Голови ДСНС України, Ганна Крисюк – голова Міжнародного штабу допомоги українцям, Микола Жаров – президент LUkraine asbl, Інна Яременко – віце президент LUkraine asbl, Ченбау Кім – представник асоціації в Україні, Норс Олівер – виконавчий директор Venari Group, Ltd, Віталій Русанов – радник голови Харківської ОВА.

Учасники делегації разом із представниками ДСНС України обговорили про можливості подальшої співпраці реалізації кампанії Ukraine is calling,   доставку автомобілів на передову і в рамках 10-ї гуманітарної місії МШДУ, наповнення їх необхідними гумвантажами, а також про нові можливості кооперації щодо розмінування і налагодження співпраці між відомствами ДСНС України та Люксембургу.

Передані автомобілі вже 15 березня їдуть на Харківщину і Донбас.

Кампанія UKRAINE IS CALLING має на меті зібрати 10 мільйонів євро на придбання 112 пожежних машин та машин швидкої допомоги для підтримки українських служб з надзвичайних ситуацій та медичної системи. Асоціація підписала Меморандуми про співпрацю з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Міністерством охорони здоров’я України. Всі автомобілі, отримані в рамках цього проекту, передаються цим установам. Кампанія розпочалася в Люксембурзі, але швидко поширилася на інші країни і стала глобальною.  Деталі на сайті https://ukraineiscalling.com