Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Німецькі бізнесмени готові долучитися до розвитку українського тваринництва

Німецькі бізнесмени готові долучитися до розвитку українського тваринництва

На запрошення голови Міжнародного штабу допомоги українцям Ганни Крисюк та представника Торгового дому “Галицька свіжина” Констянтина Костирка в Україну прибули представники німецького бізнесу. До складу німецької делегації увійшли: Оксана Шоорелемер, представниця компанії «Термомікс» в Північній Німеччині, директорка представництва журналу Business Woman у Німеччині та Хайнс Бьозеке, власник фармацевтичної компанії «Löwenaphotheke» міста Шверін.

У ході ділового візиту, німецькі бізнесмени провели робочу зустріч з власником Торгового дому «Галицька свіжина» Тарасом Лисим. Під час спілкування, з німецької сторони, відбулась презентація компанії «Термомікс» та обговорення можливості розвитку тваринництва в Україні. А на завершення українських підприємців було запрошено відвідати Німеччину задля обміну досвідом та налагодження партнерства.

Заключною частиною зустрічі стало висадження партнерського дерево на Алеї співдружності компаній у рамках екопроєкту «Greening on the Planet» Оксаною Шоорлемер та Хайнсом Бьозеке. Та вечором іноземні гості мали можливість познайомитися з чудовими традиціями свята Івана Купала.