Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Німецька делегація представників бізнесу відвідала Стрий

Німецька делегація представників бізнесу відвідала Стрий

На запрошення президентки Business Woman Club та голови МШДУ Ганни Крисюк та львівського бізнесмена Костянтина Костирка до України приїхала делегація німецьких бізнесменів: Хайнс Бьозеке, власник фармацевтичної компанії «Löwenaphotheke» міста Шверін та Оксана Шоорелемер, представниця компанії «Термомікс» в Північній Німеччині, директорка представництва журналу Business Woman у Німеччині.

Гості відвідали місто Стрий, де провели перемовини з міським головою Олегом Канівцем, ознайомилися з економічними потужностями Стрия, обговорили можливості подальшої співпраці та можливості відкриття підприємств німецькими бізнесменами в індустріальному парку та зокрема, фармацевтичного бізнесу. А також учасники делегації відвідали історичні памʼятки та висадили дерево в рамках проєкту Greening of the Planet.

Оксана Шоорлеммер сказала: «Україна для нас є дуже рідною, ми всі чекаємо на перемогу і з усіх сил намагаємося у різний спосіб допомагати українцям. Зараз як ніколи раніше важливо підтримувати економіку України та розвивати її. Тож мета цього візиту знайти спільне та побачити нові можливості для подальшої співпраці і розвитку економіки України».

Німецька делегація також відвідала дитячий будинок Стрия та передала дітям гуманітарну допомогу від Українсько-німецького культурного центру «Січ» та солодощі від ТМ «Степанків».

Крім того, гостей ознайомили з діяльністю підприємства «Ukrpol», яке виготовляє поліграфічну продукцію. Хайнс Бьозеке сказав, що був приємно вражений масштабами і діяльністю виробництва.