Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Незабаром стартує новий проєкт МШДУ «Розмінування України» 

Незабаром стартує новий проєкт МШДУ «Розмінування України» 

Відбулась перша робоча зустріч по реалізації проєкту з розмінування України» за участі представників Міжнародного штабу допомоги українцям Ганни Крисюк, Львівського оборонного кластеру Дмитра Шульмейстра, БФ «Небо України» Владислава Сенюти, Forpost fund Олексія Полончука, Асоціації українців Люксембургу LUkraine Миколи Жарова, радника Київської та Харківської ОВА Віталія Русанова, представниці Фонду Східна Європа Вероніка Чечоткіна, координаторки МШДУ Яни Коньок, заступника голови Штабу по фандрейзингу Володимира Купчака та представників ДСНС на чолі з заступником керівника ДСНС Романом Примуша.

На першій зустрічі обговорили можливості співпраці, створення оркомітету, освітній напрямок і залучення допомоги на закупівлю техніки та інших інструментів для розмінування. Зокрема, Дмитро Шульмейстер представив сумку сапера, яку виготовляє Львівський оборонний кластер. 

Домовилися, що на наступному тижні  буде сформовано оргкомітет, до складу якого увійдуть благодійні організації та фонди, державні структури, очільники Донецької, Херсонської Харківської та Київської обласних військових адміністрацій, дипломати, політики та міжнародні обʼєднання. 

Уже найближчим часом буде анонсована велика міжнародна подія з цього приводу, де представники МШДУ презентують проєкт для залучення іноземних донорів. 

Також під час зустрічі були розглянуті проєкти, які вже діють в Україні в напрямку розмінування та представлені можливості співпраці з ними. 

Тож перші кроки до розмінування деокупованих територій України зроблено. Ініціатори запрошують долучатися до процесу всіх зацікавлених осіб та організації.