Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » МШДУ відвідали Стрий : передача продуктових наборів та нові плани

МШДУ відвідали Стрий : передача продуктових наборів та нові плани

Стрий — один із головних і найбільших транспортних вузлів заходу України, важливий економічний та культурний центр Львівської області.

Делегація Міжнародного штабу допомоги українцям відвідала місто на запрошення міського голови Стрия – Олега Канівця.

У складі делегації: керівниця Міжнародного штабу допомоги українцям і президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, заступник Львівської ОВА Юрій Бучко, радник голови Харківської ОВА Віталій Русанов та львівський бізнесмен Ігор Дулин.

Міський голова Стрия репрезентував місто, його освітньо-культурний потенціал, перспективні плани розвитку, розповів про проєкти відкриття індустріального партку та великої злітної смуги для вантажних літаків.

Також обговорили плани щодо залучення інвестицій для міста, зокрема, як кооперувати зусилля для будівництва декарбонізованих будинків, у які розселятимуть внутрішньо переміщених осіб, як розширити можливості для місцевого бізнесу та як розвивати співпрацю з містами-побратимами.

По завершенню зустрічі від голови Львівської ОВА Максима Козицького та Міжнародного штабу допомоги українцям передали продуктові набори для внутрішньо переміщених осіб, які наразі перебувають у місті.

Співпраця з містом Стрий розпочалася з ділового візиту міського голови в Люксембург на запрошення Асоціації українців Люксембургу LUkraine.