Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » МШДУ відправлено цінні гуманітарні вантажі для військових і цивільних осіб

МШДУ відправлено цінні гуманітарні вантажі для військових і цивільних осіб

У Львові відбувся прес-брифінг з приводу презентації та звіту діяльності Міжнародного штабу допомоги українцям. Після якого представники МШДУ спільно з партнерами, донорами, дипломатами, європейськими та народними депутатами відправили чергові цінні гуманітарні вантажі українцям: військову амуніцію, автомобілі, ліки та продукти харчування. Це близько: 75 тонн. 

Допомога поїхала до лав ЗСУ, тероборони, Прикордонної служби України та Національної поліції.

Серед осіб, які були присутні під час відправки вантажу у режимі офлайн та онлайн: Максим Козицький – голова Львівської ВЦА; Ганна Крисюк, голова Міжнародного штабу допомоги українцям; Марія Мезенцева – народна депутатка України; Віталій Барабаш – голова міської військово-цивільної адміністрації Авдіївки; Микола Жаров – президент асоціації LUkraine, координатор МШДУ в Люксембурзі; Олена Кобець – генеральний директор АТ «Укргазвидобування», керівник юридичної групи Штабу; Аліна Скоморохова – кооодинатор МШДУ в Хмельницькій області; Ігор Дулин – координатор штабу у Львівській області; Сергій Охонько – радник міського голови м. Ніжин; Ілона Мельникова – представниця Державної прикордонної служби; Шульмейстер Дмитро – член правління ГО «Львівський оборонний кластер»; Анна Любима – керівник гуманітарної групи Штабу; Віталій Русанов – керівник групи амуміції та авіації МШДУ; Дмитро Кулібабін – координатор логістичного штабу у Львові; Ігор Кондратюк – продюсер; Павло Табаков – український співак, переможець проєктів «Голос країни» та «Шанс»; Олександр Божик – скрипаль.

Голова Львівської ВЦА Максим Козицький зазначив: «Велика подяка Міжнародному штабу допомоги українцям за ту допомогу, що постійно надається. Львівщина стала логістичним хабом, через який проходить близько 60% всієї гуманітарної допомоги. Завдання нашої адміністрації скоординувати діяльність всіх, хто надає допомогу Україні. Наша область виконує важливу роль – тут розприділяються і звідси відправляються гуманітарні вантажі далі на Схід держави. Дякую всім за вашу працю і допомогу».

Зазначимо, з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну, гуманітарною групою Штабу отримано та передано 413 фур гуманітарної допомоги; скоординовано понад 1650 пропозицій допомоги; отримано 526 запитів; опрацьовано 378 запитів і надана допомога у складі якої генератори, їжа, гігієна, тактика, ліки, амуніція.

Голова МШДУ Ганна Крисюк висловила подяку всім, хто долучився до цієї справи: «Сьогодні, як ніколи, потрібно  скооперовувати всі фонди, організації, компанії, ЗМІ задля допомоги нашій державі Україні. І саме для цього і був створений Міжнародний штаб допомоги українцям, який сьогодні налічує своїх координаторів у 80-ти країнах світу. Зараз саме той момент, коли кожен може допомогти потребуючим, бодай навіть однією пластинкою таблеток, чи навіть однією таблеткою, яка може врятувати чиєсь життя. Починаючи з 24 лютого, завдяки донорам, партнерам, роботі координаторів, нам вдалось зібрати та витратити на потреби військових і цивільних понад 17 млн доларів. Я дякую всім, хто прикладає всі можливі зусилля, аби допомоги Україні вистояти і перемогти окупантів. Ми співпрацюємо з абсолютно всіма державними відомствами України та чекаємо у своїх команді небайдужих людей!». 

Міжнародний штаб допомоги українцям об’єднує на своїй платформі представників бізнесу, влади та громадськості як в Україні, так і в понад 80-ти країнах світу. Від початку війни волонтерами Штабу скоординовано та поселено близько 8 тисяч біженців у 47 країнах світу.