Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Консолідація влади та бізнесу задля відкриття реабілітаційного відділення

Консолідація влади та бізнесу задля відкриття реабілітаційного відділення

Сьогодні, 22 серпня, у КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» відбулось офіційне відкриття лікарняних палат для захисників та захисниць України. 

Дане відкриття стало можливим завдяки проєкту «Відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України», ініційованого головою Львівської ОДА Максимом Козицьким та головою Міжнародного штабу допомоги українцям Ганною Крисюк. 

Проєкт має на меті відновлення 10-ти тематичних палат з муралами та мотиваційними цитатами, адміністративної частини реабілітаційних комплексів, ординаторських, лікарських, санвузлів та коридорів. Разом із закупівлею інвентаря, технічного оснащення, побутової техніки, холодильників, телевізорів, засобів гігієни, постільної білизни, книг та ін..

 «Відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України» реалізовується за фінансової та організаційної підтримки ТМ «Степанків», бізнес-клубу «Business Woman Club», компанії «Sombra», журналу «Business Woman», ГО «ДоброДій», БФ «Greening of the Planet», Почесного консула Угорщини в м. Тернопіль – Тетяни Чубак, Олександра Тіщенка, головного військкома Львівщини й підприємців: Назарія Степанківа, Костянтина Костирка, Олександра Тіщенка, Оксани Шоорлемер. У тісній співпраці з генеральним директором КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» Максимом Прикупенко. 

«Для нас дуже важливо показати консолідовану єдність та те, як за короткий відрізок часу можна допомагати нашим захисникам та захисницям України. Маємо надію, що до проєкту «Відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України» приєднаються й інші власники бізнесу й підприємці, щоб ми могли відкрити ще не одне реабілітаційне відділення»,

– ділиться Ганна Крисюк, співініціаторка проєкту.  

Серед запрошених гостей на відкриття частини реабілітаційного відділення для захисників і захисниць України були: Максим Козицький – голова Львівської ОВА; Ганна Крисюк – президентка Business Woman Club; Тетяна Чубак – Почесний консул Угорської Республіки в Тернополі; Костянтин Костирко – власник компанії “Мʼясо ТОП”; Віктор і Ольга Чех – власники компанії “Sombra”, представниці «Business Woman Club» та інші донори й партнери. 

Освятив палати Отець Михайло. 

Після офіційної частини, освячення палат та спілкування з військовими, відбулось висадження партнерської алеї лип для захисників та захисниць на території госпіталю.