Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Консолідація бізнесу для допомоги Україні

Консолідація бізнесу для допомоги Україні

Значна частина бізнесу в Україні переформатувала свою діяльність через війну. Тепер багато компаній та організацій допомагають військовим та цивільним, які постраждали від війни. Ми вважаємо, що завжди можна зробити більше, якщо обʼєднати зусилля. Тому сьогодні, 21 квітня, Міжнародний штаб допомоги українцям спільно з Business Woman Club та Торгово-промисловою палатою України організували бізнес-зустріч ділових кіл України та іноземних країн. Тема зустрічі «Консолідація зусиль для допомоги Україні».

Захід відбувся за участі дипломатів, представників місцевої влади та ділових кіл України, Люксембургу, Німеччини, Франції, Домінікани, Молдови, Сербії, Північної Македонії, Латвії, Азербайджану, Тунісу та Хорватії. Учасники приєдналися до зустрічі в онлайн і офлайн форматах.

Основна мета цього заходу – консолідація зусиль для допомоги Україні та привернення уваги іноземного бізнесу до актуальних питань двосторонньої співпраці.

Зустріч модерувала голова МШДУ та президентка Business Woman Club Ганна Крисюк. Пані Ганна подякувала Торгово-промисловій палаті за організацію цієї зустрічі, представила партнерів і учасників заходу, зробила акцент на важливості розвитку експортно-імпортних операцій між Україною та світом, а також передала ініціативу від іноземних країн: «Коли гуманітарні вантажі йдуть в Україну, ми можемо назад відправляти не пусті вантажівки, а українські продукти. Таким чином, сприятимемо розвитку місцевого бізнесу, підтримуватимемо місцевих виробників і нагалоджуватимемо міжнародну торгівлю України». 

Відкрив бізнес-зустріч голова Львівської ОВА Максим Козицький: «Зараз важливо обʼєднуватися  бізнесу не тільки довкола війни, а й довкола відновлення економічних можливостей України. Львівщина відкрита до бізнес-співпраці з різними країнами».

Серед учасників бізнес-конференції, які презентували свої напрацювання – Михайло Непран, перший віце-президент ТПП України; Аніца Джамич, Посол Хорватії в Україні; Володимир Хоманець, Посол України в Тунісі; Дмитро Афтанас, президент Львівської ТПП;  Микола Жаров, президент Асоціації українців в Люксембурзі – голова іноземної делегації; Камбіє Жорж Ендрю Жан-Жак Марі, власник IPMC Luxembourg company; Ігор Дулин, координатор в Львівській області МШДУ; Анна Любима, директор департаменту міжнародного співробітництва ТППУ; Оксана Шоорлеммер, координатор МШДУ в Німеччині, власниця агрокомпанії; Ілона Солоніна, почесний консул України в Домінікані, представниця ТПП України в Домінікані; Олександр Урбанович, Представник ТПП України в Північній Македонії; Наталія Карпенчук-Конопацька, президентка Жіночої ділової палати; Дмитро Лєкарцев, координатор МШДУ в Молдові; Мирослав Гочак, президент Українсько-сербської палати; Олександр Петров, президент Торгового дому Україна в Латвії.

Усього участь у заході взяли представники 11 країн. Вони розповіли про урядові та неурядові можливості для допомоги Україні та українцям, поділилися досвідом збору і передачі гуманітарної допомоги, роботи з біженцями та боротьби на інформаційному фронті.

Міжнародний штаб допомоги українцям об’єднує на своїй платформі представників бізнесу, влади та громадськості як в Україні, так і в понад 80-ти країнах світу.