Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Гуманітарна допомога Харкову

Гуманітарна допомога Харкову

Четверта гуманітарна місія представників і партнерів Міжнародного штабу допомоги українцям на передову продовжилась у Харкові.

Місту передали 4 різних вантажі:
⁃ бронежилети Львівського оборонного кластеру для голови Харківської ОВА Олега Синєгубова;
⁃ кілька сотень продуктових наборів для харків’ян від Асоціації українців у Люксембурзі «LUkraine»;
⁃ гуманітарний вантаж від шведського фонду OperationAid;
⁃ 1 авто у рамках проєкту «1000 автомобілів свободи» від мецената Андрія Слюсарчика для 125-ої бригади територіальної оборони Харкова.

У ході гуманітарної місія, делегація МШДУ провела перемовини з головою Харківської ОВА Олегом Синєгубовим. Домовилися про наступну гуманітарну місію в липні і максимальне залучення партнерів для надання гуманітарної допомоги, особливо у вигляді продуктових наборів для жителів Харкова і Харківської області.

Крім того, домовилися про передачу гуманітарних вантажів від БО БФ «ХАУСТОВ» у гарячі точки Харківської області, жителі яких найбільше потребують допомоги.

У рамках гуманітарної місії відбулась також зустріч Ізюмського міського голови Валерія Марченка та міського голови Дрогобича – Тараса Кучми. За підтримки голови Львівської ОВА Максима Козицького, голови Харківської ОВА Олега Синєгубова та Міжнародного штабу допомоги українцям очільники Дрогобича та Ізюма підписали Меморандум про співпрацю.

Нагадаємо, 30 червня делегація МШДУ вирушила на Схід України з гуманітарною місією у такому складі: голова Штабу та президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, керівник Львівського оборонного кластеру Дмитро Шульмейстер, представник торгового дому «Галицька свіжина» Костянтин Костирко, кординаторка проєктів МШДУ Яна Коньок, представник Львівського оборонного кластеру Кирил Новіков, партнери Штабу Костянтин Сліпченко, Богдан Кисіль і Руслан Дяків.

Дякуємо координатору МШДУ у Харківській області та раднику голови Харківської ОВА Віталію Русанову за організацію передачі вантажів й супроводу.

Також дякуємо Львівській ОВА, ТзОВ «Торговий Дім «Галицька свіжина», «Business Woman Club» та пекарні «Ваш Лаваш» за вагому підтримку цієї поїздки.