Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Гуманітарна допомога для Дружківки та Костянтинівки Донецької області

Гуманітарна допомога для Дружківки та Костянтинівки Донецької області

Чергові зупинки десятої гуманітарної місії МШДУ – Дружківка і Костянтинівка, де цивільному населенню, поліції та ТРО передали гуманітарний вантаж. У його складі продуктові набори, генератор, планшет, ліхтарики, засоби гігієни, медичні препарати та інше.

Костянтинівка знаходиться за 20 км від Бахмуту. Лінія фронту проходить всього за 10 км від міста. Крім того, в місті зараз знаходиться близько 25 000 населення, яке не хоче виїжджати та вірить у перемогу України. Ці люди зараз найбільше потребують нашої допомоги. Вони постійно звертаються в пункти незламності, облаштовані Костянинівською поліцією, де отримують необхідну допомогу. Тож частину продуктових наборів працівники поліції віддадуть протягом кількох днів людям, які будуть приходити в пункт незламності за допомогою. 

Начальник поліції Костянтинівки Дмитро Кірдяпкін дуже дякував за надану допомогу і наголосив, що найціннішою є саме моральна підтримка. Проте, він розповів і про ряд актуальних потреб: “Найперше потрібні якісні турнікети, бажано CAT. Наразі це розхідний матеріал. Кожен працівник поліції повинен мати для себе такий і також для того, щоб надавати допомогу іншим. Це те, що найчастіше рятує життя при пораненнях. Також потрібні аптечки, їжа, ліки, автомобілі, безпілотники, розвідувальні дрони, кровоспинні засоби та рації”. 

Дякуємо всім нашим партнерам, які долучились до збору цього гуманітарного вантажу:  Асоціація українців Люксембургу LUkraine, Львівський оборонний кластер, Дмитро Шульмейстер, Рай Квітковий, Оксана Галенда, Biscotti, Андрій Слюсарчик, Галина Маловшек, спілка «Берегиня», ГО “Інститут культури України”, Євген Клопотенко, Марина Соботюк, Українська громада Східної Норвегії, Тетяна Бондаренко, Bakehouse, Forpost.fund, «М‘ясоТоп», БФ «Небо України» Ріпкинська молодіжна рада, БФ «Озеленення України», Людмила Стаучан, «Vision Club», мережа АЗК “ОККО”, ГО «Київські котики».

У десяту гуманітарну місію вирушили Ганна Крисюк, Богдан Кисіль, Костянтин Костирко, Орест Бас, Василь Кіт, Вікторія Точек, Микола Бригіцький, Дмитро Шульмейстер, Олександр Кузьменко, Олександр Мейєрс, Микита Перцев.

У спільній кооперації разом рухаємось до нашої перемоги!