Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Голова Наглядової ради «Нова Пошта» Ірина Папуша: «Зараз — час сили спільнот»

Голова Наглядової ради «Нова Пошта» Ірина Папуша: «Зараз — час сили спільнот»

Як представниця міжнародних спільнот, Ірина Папуша повідомила, що вони збирають великі обсяги гуманітарної допомоги : «Переплітаються купа мереж, і одна одній допомагають».

Зі слів Ірини, за допомогою розгалуженої мережі в Україну доставлено більш як 200 фур із гуманітарною допомогою. Зі значущих поставок названо Lidl, який відправляє більше 45 фур.

«Нова пошта» ввозить допомогу в Україну і розподіляє її по організаціях та населенню». Щодня продуктові пакети видають у відділеннях (особливо в тих місцях, де спостерігається гуманітарна криза).

«”Нова пошта” працює максимально на гуманітарну допомогу та паралельно виконує свої бізнесові функції щодо пересилки посилок. Українці опинилися відірваними від домівок та розкиданими по усьому світу, «Нова пошта» забезпечує їх речами та продуктами. Основні зусилля спрямовані на допомогу країні, армії, територіальній обороні».

Ірина Папуша зазначила, що, окрім гуманітарного спрямування, ведеться велика інформаційна кампанія. За допомогою постійно оновлюваних баз даних проводиться розселення біженців майже по всій Європі, організовуються мітинги за кордоном.

«Нова пошта» переправила через кордон і повезла країною більше 150 фур. Існують 13 складів по світу: Польща, Румунія, Німеччина, Франція, Італія та ін.