Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Формування продуктових наборів на передову

Формування продуктових наборів на передову

Міжнародний штаб допомоги українцям готується до 11 гуманітарної місії, яка відбудеться вже наступного тижня до Великодня. Одним із завдань місії є доставка продуктових наборів на передову для військових та цивільних мешканців поблизу лінії фронту на Харківщині та Донбасі.

За підтримки ГО «Інститут культури України», Євгена Клопотенка, Марини Соботюк, бізнес-клубу «Vision» та Олексія Наказного було зібрано кошти на створення цих продуктових наборів.

Голова МШДУ Ганна Крисюк висловила свою вдячність всім донорам, які допомогли зібрати кошти та закупити необхіде продовольство. Крім того, вона подякувала за допомогу у формуванні наборів Марині Соботюк, Юлії Бичай, Вадиму Тищенку, Олені Марчевській, Віталію Шумєєву та Вікторії Шумєєвій.

Від початку війни Міжнародному штабу допомоги українцям у співпраці з партнерами вдалося передати близько 29 800 подібних наборів із необхідною їжею для військових та, особливо, місцевих мешканців прифронтових територій.  

Цього разу у набори додали Великодні паски, щоб морально підтримати наших захисників і захисниць, а також людей, які страждають від наслідків війни.

Разом до перемоги!