Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Допомогу отримали Державна прикордонна служба України та Краматорське районне управління поліції ГУНП в Донецькій області.

Допомогу отримали Державна прикордонна служба України та Краматорське районне управління поліції ГУНП в Донецькій області.

Голова МШДУ Ганна Крисюк спільно з партнерами передала 2 автомобілі у рамках проєкту «1000 автомобілів свободи». Цей проєкт організований з ініціативи голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та голови ГО «Добро.Дій» Ігоря Дулина за підтримки МШДУ.

Автомобілі передавали не пустими – в середині наступне:

  • бронежилети від Львівського оборонного кластару та Асоціації українців у Люксембурзі LUkraine. Дякуємо Миколі Жарову та Дмитру Шульмейстеру.
  • продуктові набори від наших донорів з Німеччини, Польщі, Словенії, Словаччини, Канади та інших країн: Оксани Шоорлеммер, Галини Маловшек, Ольги Семанчакової, Надії Яшан, Вероніки Марчук, Крістіни Грюневальд, Марини Соботюк, Євгена Клопотенка (Громадська організація “Інститут культури України”).  
  • аптечки від начальника Львівського обласного ТЦК та СП Олександра Тіщенка.

Особливі слова вдячності начальнику Львівського обласного ТЦК та СП Олександру Тіщенку за організацію супроводу та передачу аптечок на передову.

Не перестанемо дякувати всім, хто за три місяці виснажливої війни продовжує допомагати Україні та українцям. Передаємо великі слова вдячності від наших захисників і захисниць. Перемога за нами!