Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Допомога «Міжнародного жіночого клубу Києва» для МШДУ

Допомога «Міжнародного жіночого клубу Києва» для МШДУ

БО «Міжнародний жіночий клуб міста Києва» та, зокрема, її голова Крістіна Грюневальд передали благодійну допомогу для Міжнародного штабу допомоги українцям.

За надані кошти Міжнародному штабу допомоги українцям вдалося закупити понад тисячу продуктових наборів. Їх передали в Сумську, Чернігівську, Донецьку, Харківську області на підтримку людей, що постраждали у зв’язку з військовою агресією рф проти України, а також тим, хто був змушений змінити місце свого постійного проживання, втратив рідних і близьких.

Продуктові набори доставляли у міста та села, які наразі знаходяться на передовій конфлікту, а також в ті міста та села, що були окуповані та частково зруйновані.

Президентка BW-Club Ганна Крисюк подякувала за надану благодійну допомогу Крістіні Грюневальд, благодійній організації «Міжнародний жіночий клуб міста Києва» та всім одноклубницям, які долучилися до проєкту. «Така підтримка зараз вкрай необхідна багатьом родинам українців, що постраждали від війни», – наголосила пані Ганна.

Нагадаємо, Business Woman Club разом із Торгово-промисловою палатою України та БФ «Озелення України» ініціювали створення Міжнародного штабу допомоги українцям – об’єднання благодійних фондів, організацій, бізнес-спільнот, торгових палат, ЗМІ, інформаційних холдингів, асоціацій та урядових організацій із 80 країн світу.

Проєкт «Продуктові набори для українців» триває. Запрошуємо всіх долучатися до допомоги продуктами або коштами на набори. Переможемо разом!