Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Бізнес-зустріч із підприємцями Бидгоща

Бізнес-зустріч із підприємцями Бидгоща

Делегація МШДУ зустрілася з представниками асоціацій, бізнес-спільнот та організацій польського міста Бидгощ для налагодження співпраці з Україною та підтримки української економіки.

З польської сторони були присутні: Катажина Мегер – президент компанії Bydgoszcz Industrial Cluster, Петро Голька – президент компанії Holkap, Марцін Запора – президент Асоціації підприємців SPKiP, Войцех Світала – президент фонду The Art of Choice Foundation та Міхал Фрелиховський –президент юридичної компанії ADEP.

Далі відбулася друга зустріч із Асоціацією роботодавців Nadwiślański Związek Pracodawców Lewiatan.

Голова МШДУ та президентка BW-Club Ганна Крисюк презентувала Міжнародний жіночий бізнес-клуб Business Woman Club і Міжнародний штаб допомоги українцям, розповіла про можливості співпраці з українським бізнесом та Львіщиною зокрема.

Представник ТППУ та радник голови Харківської ОВА Віталій Русанов розказав, як польський бізнес може взаємодіяти з Торгово-промисловою палатою України, а також розповів про поточну ситуацію в Харкові та області.

Сторони обговорили варіанти залучення інвестицій в Україну для відновлення економіки, запланували провести круглий стіл та форум для налагодження взаємин між українським і польським бізнесом.

«Ми щиро вдячні всій Польщі та всьому польському народу за щиру підтримку України. Зараз, як ніколи раніше, важлива співпраця з польським бізнесом. Ми можемо і маємо працювати спільно, ділитися досвідом. Ця зустріч показала, відкритий до співпраці, тож українським підприємцям варто відкривати тут преставництва своїх компаній і розвивати бізнес разом із поляками», – сказала Ганна Крисюк.

Також у складі української делегації Міжнародного штабу допомоги українцям в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Державного податкового університету Василь Чмелюк і координаторка проєктної діяльності МШДУ та екологічного проєкту «Greening of the Planet» Яна Коньок.

Дякуємо за організацію зустрічі засновнику і президенту фонду «Nad Rzeką» Сергію Зінченку.