Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Авто свободи та гуманітарна допомога для Донецької ОВА

Авто свободи та гуманітарна допомога для Донецької ОВА

Учасники четвертої гуманітарної місії передали голові Донецької ОВА Павлу Кириленку автомобіль разом із бронежилетами, протигазами, мʼясними наборами, солодощами та дитячими малюнками.

Авто передали від Львівської обласної військової адміністрації в межах проєкту «1000 автомобілів свободи», ініційованого та організованого головою Львівської ОВА Максимом Козицьким та головою ГО «Добро.Дій» Ігорем Дулиним за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям та Львівського оборонного кластеру.

Дякуємо нашим партнерам за надану допомогу, зокрема Львіському оборонному кластеру за бронежилети, Асоціації українців у Люксембурзі LUkraine за протигази, ТзОВ «Торговий Дім «ГАЛИЦЬКА СВІЖИНА» за мʼясні набори і ТМ «Степанків» за солодощі для наших захисників і захисниць.

А також дякуємо всіх, хто долучилися до акумуляції коштів на автомобілі свободи: CEO Club Ukraine, ТзОВ «Торговий дім «Галицька свіжина», Львівський оборонний кластер, пекарня «Ваш Лаваш», Business Woman CLub, компанії «Sombra», «FloorBest», «Evergreen», капелан Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Тарас Михальчук, Львівська ОВА, КМ дизайн студія «Koshulynskyy&Mayer».

«До обласної адміністрації наразі надходить безліч запитів від військових і цивільних. Ми всім допомогаємо і всі це знають. Ми постійно на місці, що б не відбувалося і будемо тут до нашої перемоги», – сказав очільник Донецької ОВА Павло Кириленко.

Із гуманітарною місією на Схід вирушили голова Штабу та президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, керівник Львівського оборонного кластеру Дмитро Шульмейстер, представник торгового дому «Галицька свіжина» Костянтин Костирко, кординаторка проєктів МШДУ Яна Коньок, представник Львівського оборонного кластеру Кирил Новіков, партнери Штабу Костянтин Сліпченко, Богдан Кисіль і Руслан Дяків.