Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Алеї висаджені в честь захисників і захисниць України

Алеї висаджені в честь захисників і захисниць України

13 жовтня в Україні стартувала Акція з висадження Алей захисників і захисниць України у межах глобальної екоініціативи Greening of the Planet.

Акція має символічне значення: підтримати наших героїв, які боронять Україну на лінії фронту та вшанувати пам’ять тих, хто загинув у бою за Батьківщину.

На головній локації у Києві (Національний ботанічний сад ім.М.М.Гришка) відбулось офіційне відкриття екологічної акції.

Подія розпочалась з вітальних слів ініціаторки проєкту «Greening of the Planet» Ганни Крисюк та хвилини мовчання за загиблими.

До акції приєдналися багато поважних гостей, серед яких Посли Бразилії, Латвії, Молдови та Чорногорії, Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, народний депутат України Сергій Козир, представниця Управління дотримання прав людини Ірина Заялова, партнери проєкту Greening of the Planet, військові, представники бізнесу, влади та ЗМІ.

Першими до прямої трансляції долучилися наші захисники з Донеччини: голова Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш та начальник поліції у місті Дружківка Дмитро Кірдяпкін.

Віталій Барабаш розповів, що сьогодні у місті Покровськ українські воїни висаджуть цілу рощу із 200 сосен.

Садили дерева не лише в Києві, а й по всій Україні: у Волинській, Кіровоградській, Тернопільській, Донецькій, Хмельницькій, Чернігівській, Черкаській, областях. Також акцію підтримала Словаччина, де також висадили Алею захисників і захисниць України.

Загалом у межах Акції сьогодні висадили понад 1000 дерев в 10 областях України.

Організував подію Благодійний Фонд «Озеленення України» за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця, Державного агенства лісових ресурсів України, Міністерства довкілля та природних ресурсів України та Міністерства закордонних справ України.

Партнери: Нафтогаз, питомник «Брусвяна», ГО «Добро.Дій», Business Woman Club, Міжнародний штаб допомоги українцям, журнал «Business Woman», ГО «МОЖУ», Book World Records.