Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » 21 травня у Львові стартує навчальний курс: «Тактична медицина для українців»

21 травня у Львові стартує навчальний курс: «Тактична медицина для українців»

У час війни обовʼязком кожної особи є вміння надання екстренної медичної допомоги, оскільки це може врятувати життя. Такі навички повинні бути відпрацьовані до автоматизму, бо в стані сильного стресу легко розгубитися й втратити шанс на порятунок. Тому Міжнародний штаб допомоги українцям ініціював навчальний курс із основ тактичної медицини.

Курс «Тактична медицина для українців» триватиме 3 дні й проходитиме у м. Львів з 21.05-22.05 та у м. Стрий 23.05. Навчання проводитимуть 5-ть кваліфікованих інструкторів з Люксембургу для груп, які формуватимуться по 20 осіб у кожній. Таким чином, навчання пройдуть близько 300 учасників.

21-го травня о 9-ій годині відбудеться офіційне відкриття навчального курсу у Львові за наявності прямої трансляції та за участі організаторів й колег із Сумського осередку.

Навчання здобудуть військовослужбовці, тероборона, медики, лісники, поліція, прикордонники, волонтери, журналісти та держслужбовці.

Навчання відбуватимуться за ініціативи Міжнародного штабу допомоги українцям. Направили інструкторів у Львів Асоціація українців у Люксембурзі «LUkraine» та організація «International-PMC». А всю матеріально-технічну базу забезпечує Львівська ОВА.