Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » 12 гуманітарна місія на Херсонщині

12 гуманітарна місія на Херсонщині

7 травня стартувала 12 гуманітарна місія Міжнародного штабу допомоги українцям за підтримки голови Львівської ОВА Максима Козицького.

Сьогодні учасники місії провели зустріч з головою Херсонської ОВА Олександром Прокудіним та народним депутатом України Сергієм Козирем, де передали три автомобілі, 98-й дрон у межах проєкту “1000 дронів для України”, ініційованого Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) та Dignitas Fund за підтримки Львівська обласна державна адміністрація та Донецька обласна державна адміністрація; продуктові набори, тактичну медицину, кровозупинні засоби, окопні свічки, генератори, ліхтарики, продукти харчування та засоби гігієни.

Автомобілі отримали такі військові формування 124 ТРО, 121 ТРО, а карету швидкої – 124 ТРО.

У рамках зустрічі з головою Херсонської ОВА Олександром Прокудіним за участі нардепа Сергія Козиря та голови Херсонської міської військової адміністрації Романа Мрачка обговорили поточні проєкти Штабу та партнерів. Олексій Полончук представив можливості ввезення гуманітарного вантажу, пожежних та швидких авто. Владислав Сенюта презентував напрацювання благодійного фонду “Небо України” щодо завезення продуктових гуманітарних вантажів та можливості реалізації нового проєкту по питній воді. Марія Чорна, яка опікується Херсонщиною від перших днів війни, сказала, що буде організовувати гумдопомогу для наступних місій Штабу в цю область. Ганна Крисюк підняла теми відновлення лікарень, розмінування, встановлення побратимства Херсону з іншими містами.

До зустрічі долучилась відома волонтерка з Львівщини Уляна Кузик. Дмитро Шульмейстер розповів про новий проєкт Львівського оборонного кластеру та передав сумку сапера. На звершення учасники місії подарували фруктові дерева та запросили до ековідновлення Херсонщини в рамках ініціативи Greening of the Planet.

12 гуманітарна місія проходить за підтримки голови Львівської ОВА Максима Козицького, а також партнерів: Львівський оборонний кластер, Дмитро Шульмейстер, Марія Чорна, ForpostUA, Олексій Полончук, ГО “Дія”, Романов Владислав, БФ “Небо України”, Владислав Сенюта, ГО “МОЖУ, Аліна Скоморохова, Спілка українок Азербайджану, Лідія Алієва-Шестак, ГО “Озеленення України” та Business Woman Club.

Очолила гуманітарну місію голова МШДУ Ганна Крисюк. Вона подякувала голові Херсонської ОВА Олександру Прокудіну за гостинність та всій команді партнерів, які долучилися до місії і передали допомогу: Владислав Сенюта, Олексій Полончук, Антон Полончук, Марія Чорна, Дмитро Шульмейстер, Романов Владислав, Володимир Дорощук, Руслан Дяків, Микола Бригіцький.