Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » 12 автомобілів свободи відправилися на передову

12 автомобілів свободи відправилися на передову

Відбулась передача чергових 12-ти машин у межах проєкту «1000 автомобілів свободи», серед яких три карети швидкої допомоги від Асоціації українців у Люксембурзі «LUkraine».

Автомобілі укомплектовані продуктовими наборами від Міжнародного штабу допомоги українцям, бронежилетами від Львівського оборонного кластеру, аптечками від Львівської ОВА, медикаментами та протигазами від Асоціації українців у Люксембурзі «LUkraine», снеками від організації «Січ» і солодощами від ТМ «Степанків».

Автівки відправили на військові частини та бригади у Краматорську, Донецьку, Харкові та Дніпрі.

Під час передачі автомобілів були присутні заступник голови Львівської ОВА Олександр Кулепін, голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк, представник Львівського оборонного кластеру Максим Плєхов та інші парнери. Вони озвучили кількість переданих машин та їх наповнення, подякували всім, хто долучився до проєкту та проанонсували наступне відправлення автомобілів через 2 тижні.

«1000 автомобілів свободи для нас це проєкт, який обʼєднує, підтримує, допомагає і створює тил для наших захисників, а також є фактором допомоги цивільному населенню, яке перебуває у зонах бойових дій», – сказала Ганна Крисюк.

Дякуємо донорам і партнерам, які пожертвували автомобілі Костянтину Костирку, Назару Степанкову, керівнику «Львівобленерго»Володимиру Матвіїшину, компанії «Ірча», компанії «Захід Вест Ойл», Марині Соботюк, Євгену Клопотенку, ГО «Інститут культури України» та районній адміністрації Дрогобича.

Особлива подяка Асоціації українців у Люксембурзі «LUkraine», яка передала 3 швидкі повністю укомплектовані ліками. Машини отримали лікарні Харкова, Дніпра та Запоріжжя. А також Асоціація передала тактику, турнікети, протигази, кровоспинні засоби та бронежилети на передову.

Ініціатива проєкту «1000 автомобілів свободи» належить Львівській обласній військовій адміністрації та ГО “Добро.Дій” за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям, Львівського оборонного кластеру та інших партнерів.